KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13141084
nr 1314 1084
Birger Welander
(f. 1916), Sverige
Oljemålning, Solrosor. Signerad. Olja på pannå, 91x40 cm
Birger Welander, svensk målare född 1916.
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 23 mars 2020
kl 20:21:36
100 kr
150 kr